• 1
  • 2
  • 3

خدمات ناروند

شرکت ناروند صنعت آسیا افتخار دارد که در صنعت چاپ و بسته بندی با شرکت‌های معظمی سابقه همکاری داشته و توانسته است رضایت آنان را جلب کند. از این رو، از شما عزیزان دعوت می‌شود که همراه با مطالعه بخش خدمات و دریافت اطلاعات از مشتریان ما در صورتی که با پرسش‌های تخصصی مواجه شدید، کارشناسان ما را به عنوان همراه خود ببینید.

جعبه‌های لمینتی

جعبه‌های لمینتی

این نوع جعبه‌ها در سه کلاس E فلوت ،B فلوت وC فلوت تولید می‌شود. تفاوت این سه کلاس در اندازه گام فلوتینگ میانی محصول است. در جعبه‌های سینگل فیس، جنس زیره دارای دولایه شامل فلوتینگ و فیس است که سطح لمینت شده به عنوان لایه سوم بر روی فلوتینگ قرار گرفته و سه سطح را تکمیل می‌کند.


جعبه‌های مقوایی

جعبه‌های مقوایی

جعبه‌های مقوایی معمولا بر اساس جنس مقوای مصرفی در سه دسته قرار می‌گیرند که هر کدام بر اساس خصوصیات و قیمت تمام شده در صنایع خاص خود مورد استفاده قرار می‌گیرد .


کارتن‌های سه‌لا و  پنج‌لا

کارتن‌های سه‌لا و پنج‌لا

در جعبه‌های لمینتی سه لا و پنج لا جنس زیره دارای سه و یا پنج لایه شامل فلوتینگ و دو سطح به عنوان فیس در دو طرف فلوتینگ می‌باشد که سطح لمینت شده به عنوان لایه چهارم یا پنجم بر روی یکی از سطوح فیس قرار گرفته و در واقع سازه ای چهار یا پنج لایه‌ای را تشکیل میدهد.


استندها و آویزها

استندها و آویزها

استند مقوایی از طیف وسیعی از رنگبندی ساخته می‌شود چرا که هر رنگی که مشتری اراده نماید توسط ما طراحی شده و در چاپ‌خوانه بر روی مقوا چاپ می‌شود.
دنگلر آویزیست بر روی مقوا ،کارتن لمینتی،کارتن پلاست یا طلق چاپ و تولید می‌شود.