کارتن‌های سه‌لا و پنج‌لا

- در کارتنهای چند لا ، جنس زیره دارای سه لایه و پنج‌لایه شامل فلوتینگ و دو سطح به عنوان فیس در دو طرف فلوتینگ می‌باشد که سطح لمینت شده به عنوان لایه چهارم بر روی یکی از سطوح فیس قرار گرفته و در واقع سازه ای چهار لایه ای را تشکیل میدهد. فراخور نوع محصول نهایی جعبه و کارتن از لحاظ کیفیت، ابعاد و ضخامت‌های مختلف و مورد نیاز، نوع کاغذ مصرفی، عرض کاغذ مصرفی، گرماژ کاغذ مصرفی، تعداد لایه‌ها و ترکیب و نحوه‌ی چیدمان کاغذ‌ها تعیین و متناسب با آن تولید گستره ورق انجام می‌پذیرد.
- جعبه های لمینتی سه لا هم معمولا در سه کلاس E فلوت ،B فلوت وC فلوت و گاها Aفلوت هم تولید می‌شود فلوت که از راست به چپ ضخامت و حجم آن افزایش می‌یابد. تفاوت این کلاس هم در اندازه گام فلوتینگ میانی محصول است.

 

A-Flute

A-Flute

اصلی ترین و ضخیم ترین مقوای فلوت است. بیشترین موارد استفاده از آن برای ضربه گیری است و به عنوان نگهدارنده کنار محصول در درون بسته بکار می رود، بطور استاندارد تعداد فلوت های آن در یک فوت ۳۳ عدد است.بیشترین استفاده برای محصولات شکستنی مانند تلوزیون و ...


B-Flute

B-Flute

دومین مقوای فلوت به لحاظ داشتن ضخامت است، برای بسته های نسبتا بزرگ مثل انواع ظروف شکستنی مناسب است همچنین بعنوان پانل تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد. بطور استاندارد تعداد فلوت های آن در یک فوت ۴۷ عدد است.


C-Flute

C-Flute

ضخامت آن از A-Fluteکمتر وB-Flute بیشتر است، این نوع مقوای موج دار دارای مصارف و کاربرد های زیاد است و تقریبا ۸۰درصد مقواهای مورد استفاده در دنیا از این نوع هستند. بطور استاندارد تعداد فلوت های آن در یک فوت ۳۹ عدد است.


E-Flute

E-Flute

ضخامت آن در حدود یک چهارم C-Flute و برای بسته بندی مواد غذایی، جعبه پیتزا و ... کاربرد دارد، بطور استاندارد تعداد فلوت های آن در یک فوت ۹۰عدد است.


F-Flute

F-Flute

کمترین ضخامت را در میان مقواهای فلوت دارد و برای بسته بندی های بسیار ظریف و لوکس کاربرد دارد. بیشترین تعداد موج در میان مقواهای فلوتی را دارد بطور استاندارد تعداد فلوت های آن در یک فوت ۱۲۸ عدد

Narvand-packaging-
Narvand-packaging-
Narvand-packaging-
Narvand-packaging-
Narvand-packaging-
Narvand-packaging-
Narvand-packaging-

فرم سفارش کارتن

از طرق فرم ذیل سفارش خود را ثبت و ارسال نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان ناروند با شما تماس حاصل نمایند.

برای ضمیمه کردن فایل کلیک کنید (فایل باید به صورت فشرده ZIP باشد).
Size limit for each file is 10.0 MB